RMI Logo
Vše na jednom místě.
Náhradní díly a spotřební
materiál pro spektroskopii a SPM.

Aktuality

SLEVA Glass Expansion

SLEVA Glass Expansion

20.10.2023 Tímto speciálním říjnovým číslem Analytických novinek spouštíme SLEVOU AKCI na veškerý sortiment produktů Glass Expansion.

Analytické novinky č. 58

5.9.2023 Milí zákazníci,
zářijové Analytické novinky jsou zaměřeny na dva okruhy. Prvním jsou novinky z oblasti přípravy vzorků v anorganické analýze. V novinkách si můžete zdarma stáhnout řadu prezentací z oblasti teorie tavení a použití automatických taviček pro přípravu vzorků.
Druhá část novinek bude zajímavá pro všechny uživatele ICP-MS spektrometrů – je věnovaná problematice údržby a čištění kónusů.

Analytické novinky NOVĚ na webu

15.8.2023 Již několik let pro vás pravidelně vydáváme Analytické novinky se spousty zajímavých tipů a triků z oblasti analytické chemie. Nově jsme veškerá vydaná čísla zpřístupnili na našem webu.

Analytické novinky č. 57

21.6.2023 V červnovém čísle Analytických novinek bychom uživatelům ICP-OES a ICP-MS spektrometrů rádi představili dvě zajímavé novinky, které mohou usnadnit provoz Vašeho spektrometru – Guardian nasávací jehlu autosampleru a Guardian filtry vzorku a plynu.
Nový Glass Expansion LookBook 2023

Nový Glass Expansion LookBook 2023

26.5.2023 Právě vyšel nový Glass Expansion Look Book 2023 díky kterému získáte kompletní přehled o výrobcích Glass Expansion pro zavádění vzorků do ICP-OES a ICP-MS spektrometry.
NOVINKA pro analýzu olejů – Glass Expansion Guardian Probe

NOVINKA pro analýzu olejů – Glass Expansion Guardian Probe

12.5.2023 Společnost Glass Expansion nově uvádí na trh Guardian nasávací jehlu pro autosampler. Tato novinka nalezne využití například v oblasti analýzy olejů.

Analytické novinky č. 56

11.5.2023 Připravili jsme pro vás nové číslo Analytických novinek, které je určeno zejména pro uživatele ICP-OES a ICP-MS spektrometrů.
NOVÝ katalog kónusů Glass Expansion pro ICP-MS

NOVÝ katalog kónusů Glass Expansion pro ICP-MS

17.4.2023 Katalog slouží jako průvodce světem kónusů od A do Z.

Analytické novinky č. 55

22.2.2023 První letošní číslo Analytických novinek se věnuje deuteriovým výbojkám (nejen) pro HPLC detektory a novinkám Glass Expansion pro ICP-MS a ICP-OES přístroje.
Proč SPARSPEC ?

Přes 5000 položek v katalogu

Doprava v rámci ČR zdarma

Nenašli jste svůj produkt? Kontaktujte nás!

Rady a návody ke stažení zdarma